Biz Kimiz ?MUT Mühendislik Grubu, İzmir ili ve çevresininde dinamik ve yetkin işletmelerinden biri olarak taahhüt sektöründe inşaat, mekanik, elektrik alanlarında; endüstriyel sektörlerde proses ve tesis ekipmanları alanlarında imalat ve anahtar teslim projeler ile geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 2014 yılında mühendisliğe farklı bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle inşaat ve makina mühendisi iki ODTÜ ‘lü tarafından MUT Mühendislik şirketi İzmir ‘de kurularak faaliyete başlamıştır. İnşaat, mekanik ve elektrik taahhüt alanlarının tamamında ana yüklenici olarak faaliyet gösteren MUT Mühendislik Grubu, kendisini büyütürken ülke ekonomisine de katkıda bulunma yolunda ana müşterisi çoğunlukla kamu kurum ve kuruluşları olmuştur. Genç ve dinamik yapıya sahip MUT Mühendislik özel sektörde de bir çok projeye imza atarak kendini piyasada kanıtlamıştır. Sırada ülkenin geneline ve dünyaya açılarak proje kalitesinden ödün vermeden, çağdaş ve optimum çözümlerle büyümeye ve gelişmeye devam etmeyi planlamaktadır.Mut Mühendisliğin Değerleri» Profesyonel yaklaşımlar

Uzmanlık alanlarımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetler, içinde bulunduğumuz projelerin kalite odağını oluşturur. Sürekli kendimizi geliştirme politikamız ışığında performans odaklı yaklaşımlar ile iş kültürümüzü ileriye taşımayı hedefleriz.


» Teknik ve metodolojik çözümler

Sahip olduğumuz birikim ile müşteri memnuniyetini temel alarak hizmet verdiğimiz kurumların sorunlarına mühendislik vizyonu ile teknik ve etkili çözümler üretmeyi hedefleriz.


» Ekonomik ve kalıcı uygulamalar

Globalleşen dünya bakış açısıyla projeden uygulama safhasına kadar değişen ve gelişen ihtiyaçaları, efektif ve yaşayan üretimler ile sunmayı hedefleriz.


» Doğru planlama ve etkin organizasyon

Proje safhasında doğru etüdlerle öngörülen iş programları, uygulama aşamasında yüksek iletişim gücü ve verimli koordinasyonla taahhüt edilen süreyi kısaltmayı hedefleriz.


» Sıfır risk prensibi

İnsana ve çevreye duyduğumuz saygı çerçevesinde, iş sağlığı ve güvenliği risklerini gerekli önlemlerle asgari seviyeye indirmeyi ve içinde bulunduğumuz çevreyi iş kolumuzun olası risklerine karşı korumayı hedefleriz.